Yönetim Hizmetleri

Hizmet verilirken ekonomi/fayda dengesi gözetilip müşterilerimiz için zamanın en kıymetli ve geri getirilemez bir değer olduğunun bilinci ile hareket edilirken zaman ve hizmet yönetiminde öncülerden olmanın gururu yaşanıyorsa, işte bunun adı "profesyonel yönetim" dir.

Site, Apartman, İş merkezleri gibi yönetim kurulları tarafından yönetilen ve muhasebe hizmetine ihtiyaç duyan birimlerin sadece muhasebe hizmetlerini değil, yönetim hizmetleri de profesyonel ve çevrimiçi programlar desteği ile firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Control Konut -Yönetim Sanatları- Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi  bu anlamda sizlere isterseniz danışmanlık hizmeti verebildiği gibi, talep ettiğiniz taktirde yönetim hizmetlerini kendi kadrosuyla üstlenmektedir.

Entegre Tesis Yönetimi kapsamında İşletme Projesi Oluşturulması, İşletme Bütçesinin Belirlenmesi, Tesiste Verilecek Hizmetlerin Belirlenmesi, Aidat İşlemleri; Banka İşlemleri sağlanmaktadır.

 

İşletme Projesi Oluşturulması Hizmetlerin Belirlenmesi;

634 nolu Kat Mülkiyeti Kanunu hükümlerine göre , her işletme yılı için bir işletme projesi oluşturmaktayız. Bu Projede , Gelirler, Sabit Giderler , Genel Kurulca Yapılması Planlanan İşler , Yapılması Gerekli İşler gibi konular yer alır.

Aidat İşlemleri;

Kat Mülkiyeti kanunları ve İşletme Projesi esas alınarak, -eğer hesaplanmamışsa- tam kapsamlı Yönetim Yazılımımız yardımıyla aidat rakamlarını belirlemekte, aylık olarak takip ve tahsil etmekteyiz.

Gelir / Gider Takibi;

Aidatların, -varsa- kiraya verilen alanların kiralarının toplanması, teknik anlaşmalar, ortak alan giderleri, hizmet anlaşmaları gibi giderlerin ödenmesi işlemlerini yapmaktayız.

Banka İşlemleri – Aidat Toplama;

Aidatların Bankalar üzerinden Nakit, EFT, Havale şeklinde toplanması , bu işlemlerin bilgisayar ortamında takibi ve raporlanmasıdır.

Resepsiyon Hizmetleri;

Resepsiyon Personelimiz ve Bilgisayar Yazılım Altyapımız sayesinde, iyi bir görüntü, sorunsuz hizmet sağlanmakta ve müşteri memnuniyeti kazanılmaktadır.

İlaçlama Hizmetleri;

T.C Sağlık Bakanlığı , Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Gıda Tarım Örgütü (FAO) Standartlarına ve Talimatlarına uygun olarak, insan sağlığına zararsız, doğaya ve hayvanlara saygılı bir ilaçlama hizmetini Çözüm Ortaklarımızla birlikte sağlamaktayız. Uzmanlarımız tarafından hazırlanan Pest Kontrol Planına uygun olarak , Doğru Teşhis – Doğru İlaç – Doğru Personel yaklaşımı ile Dış Çevre, Yeşil Alan, Bina İçi, Depo Alanları için farklı uygulamalar yapmaktayız.

Havuz Bakım Hizmetleri;

Tesis Proje aşamasından itibaren görev alarak, Çözüm Ortaklarımız ile;

Havuz Tasarımı ve Projelendirme, Havuz Planı ve Mimari Rapor Oluşturma;

Vaziyet Planı Konumu,

Havuzun Biçim, Derinliği, Uzunluğu,

Taban Kesiti,

Güneş Işığı Açıları,

Rüzgar Yönleri,

Elektrik , Su Tesisatları vb.

Havuz Bakımı;

Sezonluk İşlemler,

İlaçlama,

Otopark Yönetimi;

Tesis Proje aşamasından itibaren görev alarak, Çözüm Ortaklarımız ile;

Otopark Tasarımı ve Projelendirme;

Vaziyet Planı Konumu,

Yasal Düzenlemelere Uyumluluk,

Otopark Ebatları, Kat Sayıları, Araç Kapasiteleri,

Otopark Yönetim Sistemi,

Park Yönlendirme Sistemleri,

Mekanik Sistemler,

Otopark Zemini ve Yol Çizgileri,

Elektrik , Su Tesisatları,

Güvenlik Sistemleri.

Otopark İşletimi;

Abone İşlemleri,

Tahsilat İşlemleri,

Vale Yönetimi, Hizmetlerini sağlamaktayız.